animation_studio.jpg

Audioknihovna

Důležitou součástí animace je i zvuk, který dokáže dodat vaší animaci tu správnou atmosféru. Zároveň jsou zvukové efekty a hudba výborným prostředkem pro vytvoření dramatičnosti děje pro vaši animaci. Zvuková kulisa tedy neodmyslitelně patří k stop motion animaci.

Využijte bezplatnou Audioknižnicu na výběr různých zvukových efektů nebo hudebního podmaz na vytvoření zvukové kulisy vaší animace.

Uvedení zdroje hudby

Pokud je v názvu skladby na konci písmeno "Z" (zdroj), dbejte na to, abyste v závěru animace v poděkování uvedli původního interpreta. Uvedení zdroje se týká pouze části Hudba u vybraných skladbách. U zvukových efektech není třeba uvádět zdroj.

Seznam hudebních skladeb, u nichž je třeba uvést informaci o zdroji naleznete v dokumentu word v daném staženém složce. Případně si můžete stáhnout soubor, ve kterém jsou uvedeny kompletně všechny skladby, u nichž je třeba uvést zdroj - ZDE.
audiokniznica.jpg

KATEGORIE

HUDBA a ZVUKOVÉ EFEKTY online

Pokud máte zájem poslechnout si hudbu nebo zvukové efekty a až následně stáhnout vybrané skladby, můžete využít přímo tuto stránku Hudba a zvukové efekty.

Podmínkou zobrazení Hudby a zvukových efektů je přihlášení se přes účet Google. Pokud ho nemáte ještě vytvořen, můžete tak učinit v několika jednoduchých krocích ZDE.

NAŠI PARTNEŘI

O nás

Naším posláním je přinášet nové trendy a formy do vyučovacího procesu.

Naší upřímnou snahou je pomoci pedagogům obohatit své hodiny a přinést žákům probírané učivo ve formě zážitkového učení.


Obchodní zástupci

Mgr. Peter Nedělník
EDUVIA Interactive s.r.o.

Bratrušovská 2632/13
787 01 Šumperk
tel.: 776 260 236
email: obchod@edu-via.cz


Red Robot
Používáním stránek provozovatele Interaktivní škola, s.r.o. souhlasíte s používáním cookies,
pomocí kterých vylepšujeme naše služby. Více informací