animation_studio.jpg

Audioknižnica

Dôležitou súčasťou animácie je aj zvuk, ktorý dokáže dodať vašej animácii tú správnu atmosféru. Zároveň sú zvukové efekty a hudba výborným prostriedkom na vytvorenie dramatickosti deja pre vašu animáciu. Zvuková kulisa teda neodmysliteľne patrí k stop motion animácii.

Využite bezplatnú Audioknižnicu na výber rôznych zvukových efektov alebo hudobného podmazu na vytvorenie zvukovej kulisy vašej animácie.

Uvedenie zdroja hudby

Ak je v názve skladby na konci písmeno „Z“ (zdroj), dbajte na to, aby ste v závere animácie v poďakovaní uviedli pôvodného interpreta. Uvedenie zdroja sa týka iba časti Hudba pri vybraných skladbách. Pri zvukových efektoch nie je potrebné uvádzať zdroj.

Zoznam hudobných skladieb, pri ktorých je potrebné uviesť informáciu o zdroji nájdete v dokumente word v danom stiahnutom priečinku. Prípadne si môžete stiahnuť súbor, v ktorom sú uvedené kompletne všetky skladby, pri ktorých je potrebné uviesť zdroj – TU.
audiokniznica.jpg

KATEGÓRIE

HUDBA a ZVUKOVÉ EFEKTY online

Ak máte záujem vypočuť si hudbu alebo zvukové efekty a až následne stiahnuť vybrané skladby, môžete využiť priamo túto stránku Hudba a zvukové efekty.

Podmienkou zobrazenie Hudby a zvukových efektov je prihlásenie sa cez účet Google. Ak ho nemáte ešte vytvorený, môžete tak urobiť v niekoľkých jednoduchých krokoch TU.

ANIMUJ
icon_animuj.png

Pomocou ANIMAČNÉHO SVETA preneste svoje fantázie do filmového sveta

arrow.png
ODOVZDAJ
icon_odovzdaj.png

Pomocou ANIMAČNÉHO SVETA preneste svoje fantázie do filmového sveta

arrow.png
VYHRAJ
icon_vyhraj.png

Pomocou ANIMAČNÉHO SVETA preneste svoje fantázie do filmového sveta

NAŠI PARTNERI

O nás

Poslaním Interaktívnej školy je prinášať nové trendy a formy do vyučovacieho procesu.

Našou úprimnou snahou je pomôcť pedagógom obohatiť svoje hodiny a priniesť žiakom preberané učivo vo forme zážitkového učenia.


Kde nás nájdete

Interaktívna škola, s.r.o.

Vajanského 29
080 01 Prešov

tel.: 051/ 77 220 30
email: info@interaktivnaskola.sk


Red Robot
Používaním stránok prevádzkovateľa Interaktívna škola, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies,
pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií